O NAS

MEDIQPOL BEAUTY – PODKREŚL NATURALNE PIĘKNO

Centrum Medycyny Estetycznej Mediqpol Beauty – Anty-Ageing
And Beauty Expert
to marka działająca w ramach Centrum Terapii Chorób Przewlekłych Mediqpol w Katowicach. Jest gwarancją profesjonalizmu, skuteczności i bezpieczeństwa, które zapewniają satysfakcję z efektów przeprowadzanych zabiegów. Wysoka jakość usług to konsekwencja stosowania wyłącznie najwyższej jakości preparatów i urządzeń medycznych, uznanych na całym świecie.

Najwyższy standard świadczonych usług zapewnia znakomita kadra medyczna – wszystkie nasze zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy, którzy stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej.

W Mediqpol Beauty terminy oczekiwania na zabiegi medycyny estetycznej są krótkie
Na konsultacje można się umawiać pod nr tel. 517 725 745 czynnym w godz.7-22– przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia 

Lekarz medycyny estetycznej w Katowicach w swej praktyce kładzie olbrzymi nacisk na anatomię, bezpieczeństwo i zachowanie naturalnego wyglądu pacjentów. Jest osobą niezwykle cierpliwą i z chęcią odpowiada na wszystkie pytania związane z zabiegami, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

Lekarze medycyny estetycznej i dermatolodzy

mediqpol Aleksandra Olejarska

lek. Aleksandra Olejarska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pasjonatka medycyny estetycznej i regeneracyjnej ,którą zajmuje się aktywnie od 2017 roku. W trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu obu dziedzin medycyny gwarantuje profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta, a troska zarówno o aspekty medyczne, jak i walory estetyczne – zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i ich naturalne efekty. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w licznych kongresach oraz certyfikowanych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej w Polsce oraz poza jej granicami.

Lek. Aleksandra Olejarska jako dobry lekarz medycyny estetycznej w gabinecie w Katowicach wykonuje liczne zabiegi medycyny estetycznej w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak: 

 • plastyka powiek górnych,
 • chirurgiczny lifting.

Wykonuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i laseroterapii, wykorzystując certyfikowane produkty i sprzęt medyczny o najwyższej jakości i skuteczności.

dr n.med. Jarosław Janik

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi.Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 1993 roku. Wykonał i obronił doktorat z zakresu nauk medycznych w Klinice Chirurgii Plastycznej AM w Łodzi. Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej uzyskał w 2002 roku. W swojej praktyce zawodowej współpracuje z placówkami medycznymi w kraju i zagranicą.

Chirurg plastyczny dr n.med. Jarosław Janik w Katowicach wykonuje liczne zabiegi medycyny estetycznej w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak: 

 • chirurgia powiek, 
 • plastyka nosa, 
 • powiększania piersi, 
 • plastyka powłok brzucha.

lek. Anna Laprus

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i American Academy of Aesthetic Medicine w Californi (USA), specjalizująca się w medycynie estetycznej i chirurgii ogólnej. Odbyła wiele szkoleń i uczestniczyła w licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej, podnosząc swoje kwalifikacje. Regularnie uczestniczy w konferencjach, poświęconych tematyce medycyny estetycznej, w tym w American Academy of Aesthetic Medicine, International Master Course on Aging Science (IMCAS) czy Media, Entertainment and Arts Alliance (MEAA) by Dermatic. 

Lekarz medycyny estetycznej i chirurg Anna Laprus w Katowicach wykonuje liczne zabiegi medycyny estetycznej w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak: 

 • mezoterapia iniekcyjna twarzy,
 • mezoterapia iniekcyjna skóry owłosionej,
 • mezoterapia iniekcyjna cellulitu,
 • lipoliza iniekcyjna,
 • wampirzy lifting,
 • BTX,
 • wypełnianie zmarszczek kwasem HA,
 • wolumetria,
 • modelowanie ust.

lek. Martyna Waliczek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zdobywała doświadczenie w SPSK im. Andrzeja Mielęckiego w Katowicach, gdzie udziela pomocy do nadal, m. in. prowadząc pacjentów z łuszczycą leczonych lekami biologicznymi nowej generacji. Odbyła wiele szkoleń i uczestniczyła w licznych krajowych i zagranicznych sympozjach, podnosząc swoje kwalifikacje. W trakcie kształcenia doktoranckiego realizuje projekt badawczy dotyczący przewlekłej pokrzywki spontanicznej.

Lekarz dermatologii Martyna Waliczek w Katowicach wykonuje liczne zabiegi medycyny estetycznej w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak: 

 • mezoterapia iniekcyjna twarzy,
 • mezoterapia iniekcyjna skóry owłosionej,
 • mezoterapia iniekcyjna cellulitu.

lek. Weronika Urbanek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie realizuje szkolenie specjalizacyjne  w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu. Doświadczenie zdobywa również w Poradni Lekarza Rodzinnego oraz w gabinetach Nocnej Pomocy Lekarskiej. Poza dermatologią kliniczną zajmuje się również dermatologią estetyczną. Systematycznie aktualizuje wiedzę, uczestnicząc w kursach, konferencjach i zjazdach. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Lekarz dermatologii Weronika Urbanek w Katowicach wykonuje liczne zabiegi medycyny estetycznej w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak: 

 • mezoterapia iniekcyjna twarzy,
 • mezoterapia iniekcyjna skóry owłosionej,
 • mezoterapia iniekcyjna cellulitu.

lek. Anna Cudak-Kawecka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie realizuje szkolenie specjalizacyjne z zakresu Dermatologii i Wenerologii w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu. Odbyła wiele szkoleń i uczestniczyła w licznych kursach z zakresu dermatologii i wenerologii, podnosząc swoje kwalifikacje. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Lekarz dermatologii Anna Cudak-Kawecka w Katowicach wykonuje liczne zabiegi w zakresie anty-aging, specjalizując się zabiegach takich jak: 

 • mezoterapia iniekcyjna twarzy,
 • mezoterapia iniekcyjna skóry owłosionej,
 • mezoterapia iniekcyjna cellulitu,
 • laserowe usuwanie znamion.